3. Вензеков игра три минути при успех на Барса над Брозе Баскетс

Вензеков игра три минути при успех на Барса над Брозе Баскетс

Каталунците са наложиха със 75:57, Александър не отбеляза кош

Баскетболният Барселона победи Брозе Баскетс със 75:57 в мач от предпоследния кръг в "Топ 16" на Евролигата. Александър Везенков игра 2 минути и 31 секунди за домакините, като за това време не успя да запише точков актив.

С успеха си каталунците съхраниха шансовете си за класиране в плейофите на надпреварата, след като спечелиха с по-голяма разлика от тази, с която бяха загубили при визитата си на Брозе (70:74) в Германия.

Така испанският тим има повече спокойствие преди последния си мач от група F – гостуване срещу аутсайдера Жалгирис. При успех каталунците ще се класират за четвъртфиналните плейофи на турнира.

След седмата си победа в групата Барселона е на четвърто място с 20 точки. Брозе Баскетс е шести с 19 точки.

Борислава Христова и Жирона започнаха с победа в баскетболното първенство на Испания

Българката беше сред титулярите за Жирона и се отличи с 4 точки, 2 асистенции и 1 отнета топка

Шампионът на България Рилски спортист започна с победа новия сезон в НБЛ

Самоковчани се справиха с лекота срещу Спартак (Плевен)

Монтана с фалстарт в Адриатическата лига

Баскетболният вицешампион на България загуби от шампиона през последните 3 години

Олимпиакос на Везенков падна от Фенербахче (ВИДЕО)

Турският гранд победи с 82:71 точки

Жозе Моуриньо гледа Везенков в Евролигата

Специалния подкрепя Фенербахче срещу Олимпиакос

Определиха Везенков за най-добрия трансфер в Евролигата

Най-добрият ни баскетболист Александър Везенков беше определен за Най-добър трансфер в Евролигата в проучване на BasketNews

Ямбол се отказа от участие в Националната баскетболна лига

Ямбол планираше безплатен транспорт за феновете си за мача от първия кръг на НБЛ

Везенков се развихри в края и изведе Олимпиакос до Суперкупата (ВИДЕО)