3. Втора загуба за България с 50 точки разлика за четири дни

Втора загуба за България с 50 точки разлика за четири дни

Възпитаничките на Стефан Михайлов бяха разгромени от Украйна

Възпитаничките на Стефан Михайлов бяха разгромени от Украйна с 44:94 и това е второ поредно поражение с 50 точки разлика, след като в събота българките отстъпиха със същия пасив на европейските шампионки Испания в зала "Универсиада".

Двубоят бе равностоен само в началните минути, като първата четвърт завърши със 7 точки аванс за Украйна.

Българките имаха изключително ниска успеваемост в стрелбата към коша, като това особено пролича в третата част, когато реализираха едва 6 точки.

Най-резултатна в мача бе Алина Ягупова с 41 точки за Украйна. Виктория Стойчева "се отличи" с 8 точки за България, а Христина Иванова добави 7.

Срещи от втория кръг от квалификациите за европейското първенство по баскетбол за жени през 2019 година в Сърбия и Латвия:

група "F":

Украйна - България 94:44 (23:16, 29:9, 23:6, 19:13)

Определиха Везенков за най-добрия трансфер в Евролигата

Най-добрият ни баскетболист Александър Везенков беше определен за Най-добър трансфер в Евролигата в проучване на BasketNews

Ямбол се отказа от участие в Националната баскетболна лига

Ямбол планираше безплатен транспорт за феновете си за мача от първия кръг на НБЛ

Везенков се развихри в края и изведе Олимпиакос до Суперкупата (ВИДЕО)

Българинът вкара 10 от 20-те си точки в последните 5 минути

Миньор се справи с Левски в последната си контрола преди старта на сезона

Стартът на сезона е следващата седмица

Олимпиакос на финал за Суперкупата, Везенков №1 (ВИДЕО)

Спорът за трофея ще е срещу Панатинайкос

Миньор би Левски в контрола

Мачът бе генерална репетиция за новия сезон

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича