3. Яо Мин помогна на Рокетс при победата над Далас

Яо Мин помогна на Рокетс при победата над Далас

Хюстън Рокетс успяха да победят Далас с 93:86 в мач от редовния сезон на НБА. Рокетс започна срещата много слабо и загуби първата част с 19:28, но се аквитизира през оставащите четвърти от мача. Ключовият момент бе третата четвърт, когато Яо Минг и компания взеха комфортен аванс от цели 17 точки. Китайският център на Рокетс Яо Минг бе в основата на успеха на своите, след като реализира 22 точки. Брукс пък добави още 19. За Далас най-резултатен бе Бареа с 26 точки, а Дуайт Хауърд се отчете с 21.

Хюстън Рокетс успяха да победят Далас с 93:86 в мач от редовния сезон на НБА. Рокетс започна срещата много слабо и загуби първата част с 19:28, но се аквитизира през оставащите четвърти от мача. Ключовият момент бе третата четвърт, когато Яо Минг и компания взеха комфортен аванс от цели 17 точки.

Китайският център на Рокетс Яо Минг бе в основата на успеха на своите, след като реализира 22 точки. Брукс пък добави още 19.

За Далас най-резултатен бе Бареа с 26 точки, а Дуайт Хауърд се отчете с 21.