3. Юта сломи трудно Минесота с 99:96

Юта сломи трудно Минесота с 99:96

Юта постигна трудна победа над Минесота с 99:96 като гост в среща от редовния сезон на НБА. Домакините взеха превест едва в третата четвърт, когато завършиха с 5 точки пред Минесота. Пред първата част отново Юта бе господар на залата, но през втората половина домакините компенсираха точките. Най-резултатен за Минесота бе Джеферсън с 15 точки, а Смит и Гомес добавиха по 14. За Юта Брюър наниза 25 точки, а Окур добави 21. Голямата звезда на тима Андрей Кириленко се отчете със 7 точки, които в крайна сметка се оказаха решаващи за тима му.

Юта постигна трудна победа над Минесота с 99:96 като гост в среща от редовния сезон на НБА. Домакините взеха превест едва в третата четвърт, когато завършиха с 5 точки пред Минесота. Пред първата част отново Юта бе господар на залата, но през втората половина домакините компенсираха точките.

Най-резултатен за Минесота бе Джеферсън с 15 точки, а Смит и Гомес добавиха по 14. За Юта Брюър наниза 25 точки, а Окур добави 21. Голямата звезда на тима Андрей Кириленко се отчете със 7 точки, които в крайна сметка се оказаха решаващи за тима му.