3. Загуби за отборите с български баскетболистки в първенството на Германия

Загуби за отборите с български баскетболистки в първенството на Германия

Загуба претърпя и Димана Георгиева в Италия

Отборът на Херне загуби като гост на Васербург с 66:82 (20:19, 11:19, 12:25, 23:19) точки в среща от 18-ия кръг на женското баскетболно първенство на Германия. За гостите българката Радостина Славова-Нанева игра 18 минути като резерва и завърши с 2 точки, 3 борби, 2 асистенции и 1 отнета топка. Херне е на трето място с класирането с 14 успеха и 4 поражения.

В друг мач от кръга Ньордлинген, където играе Гергана Георгиева, загуби от Авидес като гост с 65:77 точки. Българката се отличи с 8 точки, 2 борби и 1 асистенция за 19 минути като резерва. Ньордлинген е с актив от 11 успеха и 7 поражения и заема четвърта позиция в класирането.

В италианската Серия А2 Брони, където играе Димана Георгиева, загуби от гостуващия Болоня с 51:55 точки в третия кръг на втората фаза на шампионата. 188-сантиметровият център се отличи със 7 точки, 7 борби, 2 асистенции и 2 чадъра за 29 минути. Тя започна в титулярната петица.

Балкан с фалстарт за ФИБА Европа (ВИДЕО)

Баскетболният ни вицешампион загуби от испанския Билбао Баскет в първия кръг

Рилски спортист започна със загуба във ФИБА Европа (ВИДЕО)

Българският баскетболен шампион отстъпи пред унгарския Алба Фехервар с 88:100

Монтана с първа победа в Адриатическа лига

Българският вицешампион се справи с хърватския Задар Плюс

Везенков получи признание в НБА

Българинът беше посочен като най-силният чуждестранен баскетболист, който не е в НБА

Треньорът на Академик Бултекс: Спечелихме с късмет

Треньорът на Академик Бултекс 99 Йордан Янков беше доволен от победата на своя отбор

Тити Папазов: Изоставаме от всички отбори

Треньорът на Левски - Константин Папазов, коментира загубата на своя отбор с 83:84 от Академик Бултекс 99

Везенков над всички при победа на Олимпиакос (ВИДЕО)

Олимпиакос победи с 93:75 като гост Лаврио на старта на гръцкото баскетболно първенство

Левски с драматична загуба при завръщанети на Тити Папазов (ВИДЕО)

Академик Бултекс 99 започна с победа новия сезон в Националната баскетболна лига за мъже