Екипът на Novsport.com предоставя статистика на Димитър Бербатов срещу бившите му отбори, ден преди двубоят на Манчестър Юнайтед срещу Тотнъм.

Екипът на Novsport.com предоставя статистика на Димитър Бербатов срещу бившите му отбори, ден преди двубоят на Манчестър Юнайтед срещу Тотнъм.

"А" група, 7 април 1999 г.
ЦСКА - Пирин 3:0

В този мач Митко влиза в 65-ата минута на мястото на Димитър Трендафилов и не успява да отбележи гол, а попаденията за ЦСКА са дело на Милен Петков, който се отчита с 2 гола и едно попадение на Вальо Станчев.

"А" група, 3 октомври 1999 г.
Пирин - ЦСКА 0:1
Бербатов подава за победния гол на Краси Чомаков и е сменен от Асен Букарев в последните минути на двубоя.

"А" група 22 април 2000 г.
ЦСКА - Пирин 1:1

Бербатов играе цял мач, но не успява да направи нищо запомнящо се на терена. Голът за "червените" вкарва Владо Манчев.

Купа на УЕФА, 15 септември 2005 г.
Леверкузен - ЦСКА 0:1

Димитър Бербатов се изправя срещи бившия си тим ЦСКА, но късметът не е на негова страна. Дими е напълно обезличен от защитниците на "червените" и неговият тим губи на "Бай Арена" с 0:1, като попадението за "армейците" е дело на Данчо Тодоров.

Купа на УЕФА, 29 септември 2005 г.
ЦСКА - Леверкузен 1:0
Бербатов се превърна в грешник за тима си, след като игра цял мач и изпусна няколко много добри положения. Хидиуед вкара единственото попадение в срещата и след мача Леверкузен е отстранен от ЦСКА с общ резултат 2:0.

Купа на УЕФА, 23 ноември 2006 г.
Леверкузен - Тотнъм 0:1
Българинът вкара единственото попадение за английския тим в 36-ата минута и по този начин наказа бившия си отбор. В знак на уважение към феновете, той не изрази радост при попадението си.

Борислав Михайлов: Съжалявам за решението на Бербатов

Трябва да уважим избора на един голям футболист, заяви президентът на БФС.

Пламен Марков пред Novsport.com: Бербатов е страхотен и като футболист, и като човек

Българският футбол губи много от решението му да напусне националния отбор, заяви бившият селекционер.

Краля на Юнайтед защити Бербатов

Най-великият нападател в историята на "червените дяволи" смята, че българинът все още може да преобърне своята кариера в клуба

Бербо в Топ 5 на трансферните издънки в Юнайтед

Митко се нареди до Жорди Кройф, Карел Поборски, Диего Форлан и Хуан Себастиян Верон

Берба, ти ставаш ли за големите мачове

Головете и играта на българина са твърде малка възвръщаемост за огромната инвестиция на Юнайтед

Юнайтед е фаворит при гостуването на Байерн според Tempobet.com

Коефициентът за победа на тима на Бербатов в Мюнхен е 2,40.

Бербатов вкара деветия си гол във Висшата лига за сезона

Българинът откри резултата за Манчестър Юнайтед срещу Евертън в 17-та минута.

Бербатов е ненужен лукс за 31 милиона паунда, пише "Таймс"

Английският вестник атакува яростно българина, сочи му "обратния път към Родината".

Бербатов поканен за бенефис на 10 май

Kапитанът на националния отбор Димитър Бербатов е поканен да участва в прощалния мач на бившия си съотборник в германския “Байер” (Л) Бернд Шнайдер