2. Берое
  3. Берое изпусна Пирин (ГД) с греда в последната минута (СНИМКИ)

Берое изпусна Пирин (ГД) с греда в последната минута (СНИМКИ)

Невзрачен мач и 0:0 в Гоце Делчев, двата отбора запазват позиции в средата на таблицата

Пирин (Гоце Делчев) и Берое завършиха 0:0 в скучен мач от 25-ия кръг на А група. Петър Хубчев бе изгонен в публиката още в края на първата част, а в самия край старозагорци изпуснаха два златни шанса да си тръгнат с победа от Гоце Делчев.

Пирин остава 10-и вече с 28 точки и е на 7 пред опасната зона 6 мача преди края на сезона. Берое също запазва 8-о място с 35 точки.

Защитникът Димитър Пиргов с глава стреля право в ръцете на Иван Караджов, а пред другата врата Ситое прати над вратата след пас на Саюд.

В края на първата част треньорът на гостите Петър Хубчев репликира едно от решенията на главния съдиq Борислав Колев и той го изгони от скамейката.

Фидадин стреля силно покрай  вратата и почивката дойде без голове.

Двата тима разчитаха предимно на далечни удари и след паузата. Васил Панайотов и Марио Близнаков пробваха късмета си без успех.

Горанов също прати високо над целта, а Караджов хвана удар с глава на Хазуров.

Берое стигна до двете си най-чисти положения в 5-минутното добавено време на мача.

Пламен Крумов пусна успоредно на вратата, Мартин Райнов бе сам на дузпата, но вратарят на домакините Ангел Юсев спаси изстрела му.

В последната минута Джери Ситое излезе очи в очи с Юсев, но прехвърлящият му удар срещна напречната греда и излезе в аут, а с това мачът завърши 0:0.

Пирин (Гоце Делчев) – Берое 0:0