2. Берое
  3. Берое вкара четири на Калиакра в контрола

Берое вкара четири на Калиакра в контрола

Салес вкара две от попаденията за заралии

Съставът на Берое записа категоричен успех с 4:0 срещу Калиакра Каварна в контролна среща, играна пред около 500 зрители на Градския стадион в Стара Загора.

Домакините откриха резултата в 18-а минута, когато Здравко Илиев центрира в наказателното поле на Калиакра и Салес с глава прати топката във вратата на гостите.

До края на полувремето не се стигна до нови попадения, но почти веднага след почивката старозагорци удвоиха преднината си.

Това стана в 53-а минута, когато Стефан Велев подаде към Салес, който излезе сам срещу вратаря на Калиакра и нямаше проблеми да го преодолее. В 67-ата минута падна трети гол.

Велев центрира от фаул в наказателното поле на Калиакра, а Мирослав Енчев с глава прати топката във вратата на каварненци.

Крайният резултат бе оформен в 79-а минута, в която Тодор Христов центрира в наказателното поле на Калиакра, Райнов стреля с глава, а след рикошет топката влезе във вратата – 4:0.

Състав на Берое: Теменлиев (46 Скорчев), Здравко Илиев (68 Динков), Дишлиев (46 Зафиров), Енчев (76 Тенев), В.Пенев (46 Овона), Елиаш (60 Лозейро) С.Велев, Райнов, Горанов (76 П.Пенев), Салес (68 Мартинс), Хълк (68' Христов);

Ачиари: Имахме доста кадрови проблеми, но момчетата се раздадоха