2. Берое
  3. Таланти на Берое блестят за Манчестър Юнайтед

Таланти на Берое блестят за Манчестър Юнайтед

Красимир Тодоров и Монир Ал Бадарин карат пробен период в школата на "червените дяволи"

Двете момчета от школата на Берое Красимир Тодоров и Монир Ал Бадарин, които от началото на седмицата карат пробен период в школата на Манчестър Юнайтед, взеха участие в срещите на отборите до 13 и до 14 години на "червените дяволи" срещу Бирмингам. Мачовете се играха на стадион "Сейнт Андрюс" в Бирмингам.

Красимир Тодоров игра почти цял мач и се отчете със страхотна асистенция за втория гол на Манчестър Юнайтед U14. Двубоят завърши 2:1 за "червените дяволи", талантът на Берое бе заменен 10 минути преди края на срещата.

При по-малките Монир Ал Бадарин влезе на терена през второто полувреме при резултат 3:3. С негов гол Манчестър Юнайтед поведе с 4:3, като това бе първото повеждане на "червените дяволи" в резултата. Двубоят завърши 6:3, а и двамата юноши на "Берое" оставиха отлични впечатления с изявите си. Красимир Тодоров и Монир Ал Бадарин ще останат в Манчестър до края на седмицата.

Ачиари: Имахме доста кадрови проблеми, но момчетата се раздадоха