3. 14-годишен бележи за Локомотив (Сф) (СНИМКИ)

14-годишен бележи за Локомотив (Сф) (СНИМКИ)

"Железничарите" биха 2:0 Славия

14-годишният Валентин Николов се отличи с гол при победата на Локомотив (Сф) срещу Славия в контрола. "Железничарите" спечелиха с 2:0 на стадиона в "Надежда". Другото попадение беше дело на Даниел Васев. "Белите" играха с човек по-малко в последния четврът час на мача, след като челвен картон получи Тони Иванов.

В 26-ата минута Владислав Романов опита да прехвърли вратаря на Славия Захаринов, но топката мина над вратата.

Далечен удар на Момчил Цветанов бе избит в корнер от Александър Любенов след половин час игра.

Пет минути преди почивката новият централен нападател на Локомонив Страхиня Кърстевски пропусна най-чистото положение до момента, като отблизо прати топката покрай вратата.

В 62-ата минута Владислав Романов центрира и Даниел Васев засече топката във вратата на Славия за 1:0.

В 75-ата Тони Иванов от Славия беше изгонен за груб фаул с директен червен картон.

Минута по-късно юношеският национал Валентин Николов с удар от средна дистанция направи резултата 2:0 за Локо Сф.

Освен него в игра за домакините се появиха и други млади футболисти като Даниел Алексиев, Тодор Станкушев, Марио Симеонов и Иван Калайджийски.

Прогноза: Голове и домакинска победа на Лудогорец - Локо (София)