3. Атромитос спука софийското Локо в Надежда – 4:1

Атромитос спука софийското Локо в Надежда – 4:1

Отборът на Локомотив (София) бе разгромен с 1:4 от гръцкия Атромитос в контролна среща. Мачът се игра на стадион "Локомотив" в столицата и в него участие взеха предимно играчи, които не играха срещу полския Шльонск (0:0).

Единственного хубаво за "железничарите" в днешния мач бе красивото попадение на македонеца Мариян Андонов. В 69-ата минута той реализира от много малък ъгъл за моментното 1:3 и си заслужи аплодисментите на феновете.

Гостите от Гърция започнаха силно и в края на първото полувреме вече бяха взели комфортна преднина от два гола. Това стана след попадения на Анастасакос в 25-ата минута и в 43-ата минута (от дузпа). Белич в 57-ата минута наказа поредна грешка в защитата на българите и оформи класически резултат. След това дойде попадението на Андонов, а кошамрното за футболистите на Диян Петков 1:4 оформи Епщайн в 78-ата минута.

Само след пет дни Локомотив (София) излиза срещу Шльонск в реванш от третия предварителен кръг на Лига Европа.

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) - АТРОМИТОС 1:4

0:1 Анастасакос (25)
0:2 Анастасакос (43-д)
0:3 Белич (57)
1:3 Андонов (69)
1:4 Епщайн

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ): Пейков, Васев, Манолов, Дяков, Гаров, Байкал, Янев, Караджинов, Дафчев, Романов, Мешич (Божинов, Върбанов, Донев, Йорданов, Велев, Андонов)