3. Белтраме ще е титуляр и срещу Ботев (Пд)

Белтраме ще е титуляр и срещу Ботев (Пд)

Италианецът ще започне зад Али Соу

Едно от двете зимни попълнения на ЦСКА-София Стефано Белтраме ще е титуляр във втора поредна официална среща - при домакинството срещу Ботев (Пловдив) в събота. Той пак ще започне зад нападателя Али Соу. Комуникацията между двамата е улеснена, тъй като си говорят на италиански език, а е интересно да се отбележи, че са играли един срещу друг в Серия “Б”.

Белтраме направи задоволителен дебют за “червените” във вечното дерби, като записа 82 минути, а в началото на втората част пропусна доста добро положение. Имаше и нелоши пасове в перспектива, макар и да не съумя да създаде чиста ситуация за свой съотборник.

Срещу Ботев на практика Белтраме ще попадне сред 11-те за четвърти пореден път, като се добавят контролите с Яблонец и Струмска слава.

Любопитно е, да се отчете още, че дербито бе едва вторият мач на Белтраме в елитно първенство в кариерата му. Предишният е с екипа на Ювентус - на 26 януари 2013 година при равенството с Дженоа. След това офанзивният халф се е изявявал във вторите дивизии на Италия и Нидерландия.

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо