3. Берое излиза срещу Пирин за първа домакинска победа

Берое излиза срещу Пирин за първа домакинска победа

Контузии мъчат „орлетата”

Берое излиза за първа домакинска победа срещу новака Пирин днес.

След успеха като гости над Локо (Пд), старозагорци ще се опитат да продължат успешната серия.

Много вероятно е в този ма Хубчев да заложи още от самото начало на централния нападател Жуниор Мапуку, след като в първите двубои от шампионата той пускаше конгоанеца през второто полувреме, за сметка на младия Стивън Петков.

Единственият проблем пред треньора на домакините Петър Хубчев е контузията на Венци Василев, който получи разтежение през второто полувреме на двубоя срещу Локомотив в Пловдив.

На негово място ще играе Владимир Зафиров, който миналия сезон изигра по-голяма част от двубоите на Берое като двойка централни бранители заедно с капитана Иво Иванов.

В състава на Пирин пък има доста кадрови проблеми. Шансовете на Венци Бенгюзов и Николай Дюлгеров да попаднат поне в групата са сериозни. Единствено централният защитник Емил Виячки няма да попадне в състава, тъй като при него ситуацията е по-сложна.

Нападателят Димитър Благов все още лекува контузия от миналата година. Той вече започна леки тренировки с отбора. Талантливият Мартин Тошев на този етап изглежда без алтернатива на върха на атаката.

Мачът Берое – Пирин стартира в 21:00 часа и ще бъде предаван пряко по Диема спорт.

Илиан Илиев: Бяхме почти перфектни! Стана истински празник за Варна!

Треньорът на Черно море бе много доволен от успеха в дербито срещу Спартак

Кириякос за призивите на феновете на Спартак (Варна): Всеки има право на мнение!

"Дузпата ни извади от равновесие", коментира той след загубата в "морското" дерби

Феновете на Спартак (Варна) призоваха Георгиу да си подаде оставката

"Соколите" загубиха от Черно море с 0:2

Венци Стефанов: Едва ли Загорчич е забравил телефона ми, може да ми се обади

Босът на Славия коментира нападките срещу него

Алекс Колев: Знаехме, че ни очаква тежък мач, тъй като Левски играе трудно тук

Нападателят все пак бе доволен от успеха над Славия

Заги с тежки критики към ръководството на Славия: Обстановката е трагична!

Той бе много разочарован след загубата от Левски

Генчев: Трябва да си извадим много поуки от този мач

Той все пак бе доволен от успеха над Славия

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч