3. Битка, драма, токов удар и 0:0 в Коматево (ВИДЕО)

Битка, драма, токов удар и 0:0 в Коматево (ВИДЕО)

Ботев и Локо (Сф) не си вкараха гол

Ботев Пловдив и Локомотив София завършиха 0:0 в срещата си от 19-ия кръг на efbet Лига, изиграна на "Коматево". Най-интересният момент днес не се случи на терена, тъй като по време на почивката между двете полувремена се получи токов удар и срещата се забави с подновяването си за близо един час.

Първият по-интересен момент в двубоя бе в 11-ата минута, когато Нади подаде към Джеймс Етоо, но Александър Любенов излезе напред и предотврати попадение във вратата си.

В 24-ата минута Любенов отново се намеси решаващо, след като Антоан Бароан навлезе в наказателното поле и подаде към Минков, който стреля от движение, но Любенов изби в корнер. Отговорът на Локо Сф бе изстрел на Димитър Митков в ръцете на Хидайет Ханкич.

В добавеното време на първата част Конате върна към Бароан, а нападателят на Ботев стреля по посока вратата, но уцели напречната греда.  На полувремето токът на "Коматево" спря и началото на второто полувреме се отложи докато проблемът се отстрани, а малко по-късно стана ясно, че втората част ще започне в 19:15ч.

При подновяването на играта Димитър Митков опита изстрел от дистанция, но прати топката покрай вратата на Ханкич. В 60-ата минута Неделев пусна отличен пас към Антоан Бароан, но нападателят на Ботев не успя да отиграе топката.

В 78-ата минута Александър Любенов пак се намеси решаващо при изстрел на Николай Минков.

Ботев Пд - Локо Сф 0:0

Стартови състави:

Ботев Пловдив: 13. Хидайет Ханкич, 3. Па Конате, 4. Виктор Генев, 8. Тодор Неделев -к, 11. Антоан Бароан, 15. Джеймс Етоо, 17. Николай Минков, 21. Точукву Ннади 24. Джаспър Ван Хертъм, 31. Уме Уме Емануел, 44. Роберто Пунчец

Треньор: Бруно Балтазар

Локомотив София: 24. Александър Любенов, 44. Божидар Кацаров, 5. Дейвид Малембана, 13. Селсо Даниел Каиеро Рапосо, 26. Красимир Милошев - к, 15. Лука Иванов, 11. Карлос Франса , 94. Юлиан Ненов, 39. Антонио Вутов, 70. Димо Бакалов, 45. Димитър Митков

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза