3. Боби Кондев пред Novsport.com: Стигнах първи до топката, имаше дузпа срещу мен

Боби Кондев пред Novsport.com: Стигнах първи до топката, имаше дузпа срещу мен

Нападателят на Пирин Борис Кондев, който вкара единственото попадение за „орлетата” при загубата снощи с 1:4 от Левски на „Герена”, смята, че е имало дузпа срещу него.

В 17-ата минута на мача при резултат 0:1 Борис Кондев падна в наказателното поле след съприкосновение с Митрев, но дузпа обаче не бе отсъдена.

„Аз първо играх с топката и затова смятам, че имаше дузпа срещу мен. Повече е дузпа от тази на Левски срещу Черно море. На камерата не се вижда много добре, но аз първи посегнах към топката с десния крак”, коментира Кондев пред Novsport.com.

Колкото до разгромната загуба острието каза, че резултатът не отразява реално показаното от Пирин на терена.

„Сами си вкарахме головете след наши елементарни грешки. Първото полувреме владеехме повече топката. Имаме много млади качествени футболисти в отбора, но през второто полувреме се видя, че не ни достига опит и самочувствие за такива мачове. Въпреки загубата, смятам, че Пирин игра футбол на „Герена” и мачът е бил интересен за зрителите”, заключи нападателят на „орлетата”.