3. Боби Цонев: Живко Миланов ни събуди на полувремето (ВИДЕО)

Боби Цонев: Живко Миланов ни събуди на полувремето (ВИДЕО)

"Беше доста трудно, особено през първото полувреме. Знаехме, че няма връщане"

Халфът на Левски Борислав Цонев коментира успеха на своя тим над Царско село. "Сините" се наложиха с 3:1 след обрат на "Герена", а футболистът вкара първия гол.

"Беше доста трудно, особено през първото полувреме. Знаехме, че няма връщане назад. Много се радвам, че обърнахме нещата. Бе доста трудно психологически. Браво на целия отбор.

Честно казано никога не съм се съмнявал в този отбор и целия колектив. Резултатите, които записахме напоследък ни даваха несигурност. Радвам се, че показахме характер и това, че сме мъже.

Когато играеш в Левски е нормално след 3 загуби да трябва да излезеш и да победиш. Понякога се пренавиваш и не можеш да покажеш всичко от себе си. Сигурен съм, че това не е нашият стил, надявам се в следващите мачове да покажем какво можем.

Миланов беше доста твърд  на полувремето Миланов, наистина ни събуди и лично аз преосмислих доста неща", заяви Боби Цонев.

700 000 лв. делят Левски от разрешително за строителство на нов стадион

"Сините" трябва да гарантират, че на мястото на "Герена" ще има ново спортно съоръжение