3. Ботев Пд пусна жалба срещу съдията на дуела в Разград

Ботев Пд пусна жалба срещу съдията на дуела в Разград

„Канарчетата" са бесни за дузпата в 22-рата минута за „нарушение" на Сивард Спрокел срещу Жуниор Кайсара

„Ботев" (Пд) пусна жалба, придружена с видеозапис, до съдийската комисия на БФС срещу рефера Александър Костадинов. Описани са претенции за 1:1 с „Лудогорец" в Разград, пише вестник "Труд".

„Канарчетата" са бесни за дузпата в 22-рата минута за „нарушение" на Сивард Спрокел срещу Жуниор Кайсара, като според пловдивчани Костадинов е трябвало да покаже жълт картон за симулация на бразилеца. „Ботев" обвинява съдията и за различни критерии за жълти картони и фауло-ве. И сочи четири конкретни ситуации.

Клубът припомня, че същият Костадинов е бил изваден от съдийството за неопределено време след жалба на „Берое" заради друг мач с „Лудогорец" в Разград - 1:2 за Купата на България на 14 ноември 2013 г.

„Смешно е да коментирам този жалък човек, но е време да се спре с излишните глупости и слагачествата на съдиите", заяви Станимир Стоилов.

Гьонов: Лигата сама ще прецени какъв да е форматът на първенството

"Бъдещата Лига ще бъде по-лесно управляема, защото ще са 30 клуба", смята той

Гьонов: Професионалният футбол се отцепва от БФС до 2026г.

Спартак Варна е спасен!

Бизнесменът Павлин Николов разкри на среща с ветерани, че клубът има финансова стабилност до Нова година

Черно море се събра без Илиан Илиев

"Моряците" тренират отново след 2 почивни дни

Босът на Спартак остави клуба без осветление и диспенсър

Шокиращи действия на бизнесмена, който се оттегля от клуба

Георги Минчев: Вече е време за резултати

Нападателят на националния отбор участва в пресконференция преди мачовете с Люксембург и Северна Ирландия