3. Ботев удари Верея с дузпа в 95-ата минута (СНИМКИ+ВИДЕО)

Ботев удари Верея с дузпа в 95-ата минута (СНИМКИ+ВИДЕО)

Пловдивчани с мощна подкрепа на "Трейс арена"

Ботев (Пловдив) победи Верея в първи полуфинален мач от турнира за Купата на България. Съперниците изиграха безобразно първо полувреме и малко по-интересно второ. Гол почти до края обаче така и не падна, като създадените положения се брояха на пръстите на едната ръка. По трибуните бе далеч по-интересно.

Феновете на Ботев прекъснаха мача в средата на втората част. Бесни от неадекватно отсъждане на Волен Чинков, те изтръгнаха една от преградите и бяха на път да нахлуят на терена. До по-сериозни ексцесии обаче не се стигна и срещата продължи спокойно. В 95-ата минута пък имаше драма - Неделев отбеляза от дузпа за крайното 0:1.