3. Ботев Враца надви Берое с два бързи гола (ВИДЕО)

Ботев Враца надви Берое с два бързи гола (ВИДЕО)

Врачани изпревариха старозагорци във временното класиране

Ботев Враца и Берое победи Берое с 2:0 в мач от групата на изпадащите на efbet Лига.

Попаденията отбелязаха Мирослав Маринов и Даниел Генов в рамките на 3 минути.

В 59-ата минута врачани поведоха в резултата. Красимир Костов изрита силно топката в половината на гостите и след като никой не успя да играе с нея, тя стигна до Мирослав Маринов, който овладя пред Зария Ламбулич, напредна и преодоля Караджов за 1:0.

В 62-ата минута домакините удвоиха. Чавдар Ивайлов пусна майсторски пас към Даниел Генов, който остана очи в очи с вратаря на Берое и го простреля между краката.

По този начин Ботев (Враца) изпревари Берое във временното класиране, като вече има 32 точки, а старозагорци  са с две по-малко.

Стартови състави:

Ботев Враца: 76. Красимир Костов, 3. Мартин Кавдански, 8. Диего Фераресо, 9. Даниел Генов, 11. Момчил Цветанов, 15. Мирослав Маринов, 17. Чавдар Ивайлов, 18. Диого Барбоса, 20. Меси Биатумусока, 23. Браян Мендоса, 28. Клери Сербер

Берое: 73. Иван Караджов, 4. Бубакар Траоре, 6. Макс Челич, 7. Йоан Бауренски, 13. Ромарио Мойс, 14. Педро Енрике, 16. Симеон Мечев, 17. Спас Георгиев, 18. Клайдер Машедо, 19. Васил Василев, 98. Тонислав Йорданов

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо