3. Ботев (Враца) победи с 2:1 Банско в контрола

Ботев (Враца) победи с 2:1 Банско в контрола

Илия Илиев и Асен Чалъков вкараха головете за Ботев

Отборът на Ботев (Враца) победи с 2:1 Банско в контролна среща, която се игра на изкуствения терен в Сандански. Момчетата на Тони Здравков поведоха в резултата вкрая на полувремето с гол на бившия футболист на Славия Илия Илиев. При попадението му обаче останаха съмнения за засада.

Според ръководството на Банско съдийската бригада от Благоевград начело с Драган Стойков е допуснала сериозна грешка, тъй като трима футболисти на тима от Враца са били в засада. Преди това с пропуски за Банско се отчетоха Благой Наков и дошлият от Чавдар (Етрополе) Петър Тончев, който удари греда. Натискът на втородивизионния тим от Банско даде резултат в 65-ата минута, когато след хубава атака Васил Панайотов с прехвърлящ удар вкара за 1:1.

Победното попадение за Ботев (Враца) падна в 72-ата минута на срещата. Тогава след удар на Асен Чалъков, топката рикошира в бранител от Банско и попадна в мрежата за крайното 2:1 в мача.

Дебют за Банско направи дошлият на проби в отбора защитник Атанас Спириев, който есента игра за Пирин (ГД). Преди това юношата на Пирин (Благоевград) изкара проби в Нефтохимик (Бургас).

След мача изпълнителният директор на Банско Красимир Горанов потвърди, че контролата с Марек утре пропада. На път за Сандански той лично е инспектирал терена в Бобошево, където трябваше да се играе мачът.

Така следващата проверка на Банско е на 8-ми февруари отново в Сандански срещу Вихрен. Горанов каза, че с нападателят Анатоли Тодоров, който наскоро дойде в Банско няма да се стигне до договор, тъй като пак се е контузил и се е прибрал в София. Ботев (Враца) пък играе в събота от 13.00 часа с Пирин (Разлог) пак в Сандански.
Равносметка: ЦСКА с рекордна селекция

Лиъм Купър стана №1 по заплата за всички времена

НА ЖИВО: Хебър - Септември Сф 1:1

"Зелените" с човек по-малко, гледайте мача тук...

Удариха нова тесла на феновете на Черно море преди битката за Варна

Невиждана охрана за битката за Варна

Полицията ще е на щрек за евентуални сблъсъци между двете агитки

Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша с ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза