3. Черно море излъга с 1:0 Банско в контрола

Черно море излъга с 1:0 Банско в контрола

Елитният Черно море записа втора победа от два мача на четиристранния турнир в Банско, след като днес се наложи с минималното 1:0 над местния, едноименен тим. Срещата се игра на комплекс „Пири” в балканското градче.

Като цяло двубоят бе доста скучен, а „моряците” излязоха напред в резултата в 22-ата минута, след като Ратников изведе Димитър Петков сам срещу вратаря на домакините, а Петков не сбърка за 1:0.

Качеството на играта ставаше все по-ниско с напредване на времето, с оглед високите температури, при които се игра двубоят. В 32-ата минута Марчев се разписа за 2:0, ала попадението бе отменено заради засада.

През втората част нещата на терена не се промениха кой знае колко, като най-важното събитие през вторите 45 минути бе появата в игра след почти 2-годишно отсъствие на Мирослав Манолов.

Все пак до края на мача нови попадения нямаше и така Черно море се наложи с минималното 1:0 над Банско в контрола.

По-късно днес е и вторият за деня мач от турнира между Локо (Пловдив) и Славия.