3. Черно море ще се опита да натрие носовете на надменните холандци

Черно море ще се опита да натрие носовете на надменните холандци

Днес Черно море ще се опита да извърши истински подвид, като отстрани холандския гранд ПСВ Айндховен. "Моряците" домакинстват на "филипсите" в мач - реванш от третия предварителен кръг на Лига Европа. Първият двубой в Айндховен завърши при резултат 1:0 за домакините, а попадението падна в 94-ата минута. Момчетата на Никола Спасов обаче са пределно мобилизирани да натрият носовете на надменните холандци.

Днес Черно море ще се опита да извърши истински подвид, като отстрани холандския гранд ПСВ Айндховен. "Моряците" домакинстват на "филипсите" в мач - реванш от третия предварителен кръг на Лига Европа, който ще се играе от 19:00 часа на стадион "Лазур" в Бургас. Първият двубой в Айндховен завърши при резултат 1:0 за домакините, а попадението падна в 94-ата минута. Момчетата на Никола Спасов обаче са пределно мобилизирани да натрият носовете на надменните холандци.

Треньорът на домакините Никола Спасов има сериозни кадрови проблеми. Те са свързани с контузииите на капитана на отбора Алекс и Тянко Дяков, които няма да могат да вземат участие в тази среща.

Очаква се специалистът за пореден път да заложи на Илко Пиргов на вратата, а пред него в защита ще бъдат Александров, Кулибали, Домакинов и Бачев. Като титуляри в халфовата линия на "моряците" почти сигурно ще излязат Юруков, Илиев, Борносузов и Димов. Нападението на тима пък се очаква да бъде водено от Здравко Лазаров и Мирослав Манолов.

Гостите са без контузените Манко и Охо. В групата на ПСВ е българския национал Станислав Манолев, който вероятно ще седне на резервната скамейка за този мач. Очаква се наставникът на "филипсите" Фред Рутен да заложи на Исаксон на вратата, а пред него в защита ще бъдат Марселис, Кромкамп, Ойер и Салсидо.

Като титуляри в халфовата линия на ПСВ почти сигурно ще се появят Симонс, Афелай и Енгелаад. Нападението на гостите пък ще бъде водено от Джуджак, Амрабат и Тайвонен.

ИЗВЪНРЕДНО: МС даде Герена на Столична община

Загуба с 1:9 за юношите на ЦСКА