3. Черноморец победи Несебър с 4:0 в контрола (СНИМКИ)

Черноморец победи Несебър с 4:0 в контрола (СНИМКИ)

В игра за Черноморец отново се появи тийм мениджърът на отбора Радостин Кишишев

Отборът на Черноморец-Бургас записа победа с 4:0 над тима на Несебър в своята трета контрола от началото на зимната подготовка.

Още в 5-та минута Милчо Ангелов откри резултата с плътен удар в десния ъгъл на вратата. Само 5 минути по-късно отново той покачи на 2:0. Класическото 3:0 беше оформено в 20-та минута от каращия проби французин Гофред. При този резултат завърши и първата част на срещата, която се игра на тренировъчната база на Черноморец „гнездо на акули“.

През второто полувреме спортно-техническото ръководство на бургазлии пусна в игра почти изцяло друг отбор. Единствено стражът Янко Георгиев и каращият проби холандец Бойл Доил изиграха пълни 90 минути. В 61-та минута именно Доил засече с левия крак остро центриране в наказателното поле и оформи крайното 4:0. До края на мача „акулите“ имаха няколко възможности да направят резултата още по изразителен, но пропуски в последния удар направиха новото попълнение Георги Стефанов и Станислав Дрянов.

В игра за Черноморец отново се появи тийм мениджърът на отбора Радостин Кишишев, който изигра цяло второ полувреме.

Следващата проверка на бургазлии е тази събота от 14:00 часа срещу тима на Левски. Спарингът ще се състои на градския стадион в Созопол.

Ботев Пловдив пусна в продажба билетите за Славия

Сблъсъкът на "Колежа" е на 19-ти октомври

Кметът на Враца: Обрахме картофите и се връщаме у дома

Калин Каменов показа чувство за хумор

Две жени ще свирят мачове за Купата на България

Кристина Георгиева и Християна Гутева получиха наряди за срещите от първия кръг на турнира