3. „Червените“ избраха най-красивия гол за годината (ВИДЕО)

„Червените“ избраха най-красивия гол за годината (ВИДЕО)

Промяна в плановете на ЦСКА за зимна подготовка

Феновете на ЦСКА избраха попадението на Ахмед Ахмедов във вратата на Сиренс за Гол на годината.

В двубоя от първия квалификационен кръг на Лига Европа малтийските евродебютанти водеха изненадващо на "Армията" с 1:0, но влезлият като резерва нападател изравни с красиво воле четвърт час преди края, а в заключителните секунди Али Соу донесе победата с 2:1.

Гласуването се проведе в Инстаграм страницата на ЦСКА, като голът на Ахмедов единствен събра над 4000 харесвания.

След него останаха попадението на Соу в последното дерби срещу Левски и на Тиаго срещу Локо Пловдив за 1:1 на "Армията".

Португалецът имаше още една номинация - първия от двата му гола при големия успех с 3:1 над Базел, който остана на четвърта позиция, а на пето място е прекият свободен удар на Греъм Кери при 2:0 с Берое миналата пролет.

Междувременно ЦСКА изтегли с един ден заминаването си за първия подготвителен лагер в Турция и потегля към южната ни съседка още днес.

По предварителен план отборът трябваше да замине към курорта Алания утре, 6 януари, след като проведе двудневни медицински и функционални изследвания.

В крайна сметка плановете са се променили. Вчера сутринта наличните в София футболисти преминаха прегледи, а освен това им бяха направени и задължителните тестове за коронавирус.

Днес, макар и в непълен състав, отборът тръгва с клубния автобус към Истанбул, като на летището в турския мегаполис ще се присъединят и чуждестранните играчи, които пристигат от своите държави.

Така те няма нужда да си правят PCR тестове веднъж за влизане в България и още един път за Турция. От истанбулския аеропорт тимът ще хване полет към Алания, преди да се отправи към хотела си, където ще остане до 18 януари.

Новото клубното возило също ще се насочи към Алания, за да е на разположение на футболистите по време на първия им камп.

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза