Шампионите играят с румънци през уикенда

Четирима играчи на Лудогорец пропуснаха контролата с Локомотив Пловдив, заради контузии.

Различни травми извадиха от спаринга централните защитници Георги Терзиев и Оливие Вердон, както и крилата Кирил Десподов и Бърнард Текпетей.

Десподое до скоро бе национал, където е получил лека контузия и от треньорския щаб на орлите решиха да не рискуват.

Наставникът на зелените Ивайло Петев заложи вчера на две различни единадесетероки.

Най-малко минути записа Илкер Будинов, който се появи на почивката, но в 68-ата минута бе заменен от Спас Делев, който също бе национал.

Будинов бе под наем в Пирин Бл през пролетта. Засега обаче той не впечатлява и е възможно отново да бъде преотстъпен.

След мача с Локо Пловдив стана ясно, че Лудогорец ще удължи лагера си в Банско.

По предварителни планове в сряда шампионите трябваше да се върнат в Разград.

Те обаче решиха да останат до края на седмицата, а времето ще запълнят с още една проверка.

Съперник ще е румънският Университатя Крайова, а мачът ще е в събота или неделя.

Първоначално в събота комшиите трябваше да срещнат смърфовете, но мачът с тях ще е на 4 юли (вторник).

Феновете на Локо Пловдив искат Крушарски и ръководството вън

Левски получи 1000 билета за гостуването на Славия

Цената на пропуските е 20 лева

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо