Берое без вкаран гол срещу „червените” вече почти 700 минути

ЦСКА е почти непреодолим съперник за Берое.

Това показва статистиката от последните няколко сезона.

Португалският полузащитник на ЦСКА Давид Симао се завърна в България.

Той беше на лечение в Португалия след контузията, която получи по време на мача с Лудогорец, се усложни.

Първоначално медицинските изследвания показаха, че на Симао трябва бъде направена операция на менискуса.

След преглед при доктора на Спортинг Лисабон обаче бе преценено, че медицинска интервенция не се налага, а само рехабилитация.

От днес Давид Симао се включва в тренировъчния процес на червените, като старши треньорът Стамен Белчев ще прецени дали да го натоварва наравно с останалите или ще се готви по индивидуална програма, съобщиха от „Българска армия”.

В събота червените спечелиха с 3:0 визитата си под Аязмото и оглавиха класирането в Първа професионална лига след 7-ия кръг.

Армейската защита е непробиваема в срещите с беройци. За последно ЦСКА допусна гол срещу старозагорци на 7 март 2015 година, когато „зелено-белите” спечелиха за първенство с 1:0 на "Българска армия".

Автор на попадението беше Аласан Н`Диайе в 75-та минута. След това червените записаха 5 двубоя в елита (0:0, 0:0, 4:0, 1:0 и 3:0) и още два за Купата на България (2:0 и 2:0), в които запазиха мрежата си суха. Сметките показват - общо 645 минути (465 за първенство и 180 за националния трофей).

За последно ЦСКА допусна попадение в Стара Загора през сезон 2014/2015, когато в мач за първенство печели с 2:1 под Аязмото. След това Берое не е вкарвал на свой терен, което прави 350 минути за първенство и още 90 за Купата. Или казано с други думи 440 минути без попадение в Стара Загора във вратата на ЦСКА.

Резултатът 3:0, с който спечели в събота тимът на Стамен Белчев, се получи за 13-ти път в срещи между двата отбора и то все в полза на ЦСКА, пише официалният сайт на клуба от „Армията”.

НА ЖИВО: Левски - Хебър 1:0

Следете контролата на "сините" с тима от Пазарджик на стадион "Георги Аспарухов"

ЦСКА получи предложение за двама белгийци

Офертата е дошла от мениджърската агенция на Аарон Исека

Полицията в Пловдив със специални мерки за сигурност преди България - Люксембург

Вижте част от сумите, които са прибрали мениджърите на няколко футболисти

Левски излиза срещу Хебър днес от 15:45ч.

"Сините" ще изиграят единствената си контрола по време на паузата

Младежите ни излизат в мач на честта срещу Германия

"Лъвчетата" изгубиха шансовете си да се класират на Европейското първенство догодина