3. Делио Роси: Да играеш без публика е доста нереално

Делио Роси: Да играеш без публика е доста нереално

Беше топло, 2:0 ти дава спокойствие

Треньорът на Левски Делио Роси коментира победата над Верея с 2:0.

„Беше особен мач, защото да играеш без публлика е доста нереално. Няма достатъчно мотивация. На терена бяхме по-добри. Можехме да водим и с повече от един гол на полувремето.

Първо трябваше да имаме положения. Трябваше да стигаме до вратата и да имаме там повече хладнокръвие. Беше топло, 2:0 ти дава спокойствие, но не беше най-доброто поведение. Трябваше да търсим и трети, четвърти гол. Дадох възможност и на двама юноши, защото навлизаме в решителната част от шампионат", заяви специалистът.

Трябва да започнем да играем все едно е 0:0. Ще бъде грешка, ако сме решили, че с това 2:0 всичко е приключило в наша полза”, сподели Делио Роси относно реванша за Купата на България.

Две жени ще свирят мачове за Купата на България

Кристина Георгиева и Християна Гутева получиха наряди за срещите от първия кръг на турнира

Красимир Балъков отрече, че ще поеме Хебър

Той определи като спекулации тиражираните информации

Новият шеф на Спартак Варна пред NS за бъдещето на клуба

Новият изпълнителен директор на Спартак Варна Иван Кирилов обяви двете си приоритетни цели

Венци Стефанов за Загорчич: Да отида с букет цветя?

Президентът на Славия обясни идеологията на клуба

Черно море играе контрола без Илиан Илиев

Спарингът ще бъде воден от Веселин Бранимиров

Камара с контузия след мача на Лудогорец с Локомотив (Пловдив)

Офанзивният халф влезе в лазарета

Кишишев хвали Илиан Илиев за работата му в националния

Бившият защитник чака две победи срещу Люксембург и Северна Ирландия

Напрежение в Спартак Вн заради забавени заплати

Член на УС на клуба лично е обещал на футболистите, че в четвъртък всичко ще им бъде платено и занапред плащанията ще са редовни

Паро за ЦСКА: Няма как със случайни играчи да създадеш голям отбор