3. Диян Петков: Пак казвам - ЦСКА играе най-добрият футбол у нас в момента

Диян Петков: Пак казвам - ЦСКА играе най-добрият футбол у нас в момента

"Започнахме срещата уплашени, а и с прекалено голямо уважение към съперника"

Старши треньорът на столичния Локомотив Диян Петков коментира поражението с 1:3 от основния конкурент за третото място – ЦСКА.

„Железничарите” претърпяха загуба, след като до самия край на срещата изоставаха с три попадения, но в края успяха да върнат един гол, като според наставника на тима, неговите възпитаници са играли добре единствено в последните 15 минути на срещата

„Ще повторя това, което казах и преди срещата - ЦСКА играе най-добрият футбол в България и напълно заслужено ни победиха, тъй като ние се представихме на ниво единствено в последния четвърта час, а може би тогава „армейците” се поотпуснаха”, сподели наставникът на Локомотив.

„Те ни пресираха много дълбоко в нашата половина и ние започнахме срещата уплашени, а и с прекалено голямо уважение към съперника.

Не изпълнихме тактическите си задачи, тъй като целта на фланговите футболисти бе да не стоят прекалено изтеглени на фланга, а да търсят директните пасове.

Не се получи и като цяло нищо не ни се получи, с изключение на заключителните минути. Реферът не повлия на мача, но пък критерият му бе различен с картоните.”