3. Добри новини за Лудогорец преди Левски

Добри новини за Лудогорец преди Левски

Двама от тримата контузени срещу Андерлехт ще са на линия

В лагера на българския шампион Лудогорез получиха добри новини относно офанзивните футболисти Бърнард Текпетей и Игор Тиаго, които ще бъдат на линия за гостуването на Левски.

Сблъсъкът на стадион „Виваком Арена - Георги Аспарухов“ е във вторник, 28 февруари, от 17:45 часа.

Текпетей получи контузия в края на първото полувреме на гостуването на Андерлехт в мач-реванша от 1/16-финалите в турнира Лига на конференциите и на почивката бе заменен. Игор Тиаго пък напусна, накуцвайки, в края на редовното време.

Със сигурност обаче десният бек Аслак фон Витри няма да вземе участие в срещата. Той се контузи още в началото на мача в Брюксел. Очаква се вместо него на „Герена“да започне Пипа, като в центъра на защитата също ще има промяна – мястото на Игор Пластун ще бъде заето от Оливие Вердон.