3. ДРАМА! Левски се спаси от резил срещу Ботев (Гълъбово) в 111-а минута (ВИДЕО)

ДРАМА! Левски се спаси от резил срещу Ботев (Гълъбово) в 111-а минута (ВИДЕО)

Антонио Вутов класира "сините" на осминафинал

Левски победи трудно като гост Ботев (Гълъбово) с 1:0 след продължения в среща от 1/16-финалите на турнира за Купата на България и продължи напред.

Антонио Вутов измъкна "сините" от голям резил. 21-годишният техничар класира "сините" на осминафинал, след като бе точен в 111-ата минута на второто продължение за минималната победа с 1:0 над Ботев (Гълъбово).

Редовното време завърши без голове, а "сините" дори нито веднъж не застрашиха реално вратата на тима от Втора лига.

В 26-ата минута Гомес върна рисковано към Митрев, който със сетни усилия изби пред краката на нападател на Ботев.

Минути до края на първата част Левски не успя да стреля нито веднъж във вратата на Марин Орлинов.

На почивката Иван Горанов замени Мики Орачев, а Стефан Неделчев влезе на мястото на Илиян Капитанов.

В 47-ата минута Мапуку стреля с глава в аут от няколко метра. Яблонски също стреля лошо с глава в 53-ата минута.

Мапуку бе заменен от Буш в 64-ата минута. След 75-ата минута "сините" вдигнаха оборотите, а в 79-ата минута Джерсон Кабрал дебютира за гостите.

В 112-та минута от второто продължение на мача Серджиу Буш пусна отличен пас към Антонио Вутов, който изкочи сам срещу Марин Орлинов и с премерен удар вкара топката във вратата му.
Левски излиза срещу Хебър днес от 15:45ч.

"Сините" ще изиграят единствената си контрола по време на паузата

Младежите ни излизат в мач на честта срещу Германия

"Лъвчетата" изгубиха шансовете си да се класират на Европейското първенство догодина