3. Два гола на Камбуров донесоха първа победа на Локо (София) през лятото

Два гола на Камбуров донесоха първа победа на Локо (София) през лятото

Локомотив (Сф) победи с 2:1 третодивизионния Пирин (Разлог) в първата си проверка

Локомотив (Сф) победи с 2:1 третодивизионния Пирин (Разлог) в първата си лятна проверка. Двубоят се изигра на стадион „Свети Петър” в Банско, където столичните „железничари” са на подготовка и бе изгледан от изпълнителния директор на „червено-черните” от София Иво Тонев и от кметът на Разлог Красимир Герчев.

По средата на първата част заваля и обилен дъжд, който продължи до края на срещата. Възпитаниците на Иван Стойчев от Пирин (Разлог) успяха да се оттеглят на почивка с гол преднина в тяхна полза, след като в 35-ата минута след многоходова комбинация Асен Георгиев се озова очи в очи със стража Пейков и реализира за -1:0. Преди това в 24-ата минута на мача новото попълнение на Локо (Сф) Искрен Писаров уцели гредата на вратата на Пирин (Рз).

Пет минути след почивката елитният тим от столицата стигна до изравняване , чрез звездата си Мартин Камбуров, който влезе като резерва. Малко по-късно в 68-ата минута Камбуров донесе успехът на неговия отбор и реализира за 2:1, след като засече топката с глава  в мрежата на съперника.

700 000 лв. делят Левски от разрешително за строителство на нов стадион

"Сините" трябва да гарантират, че на мястото на "Герена" ще има ново спортно съоръжение