3. Двама нови играха за Локо (Пд) при победа над Миньор

Двама нови играха за Локо (Пд) при победа над Миньор

Витанов, Илич и Муслимович се разписаха за "черно-белите"

Локомотив (Пловдив) спечели с 3:0 срещу Миньор (Перник) в контрола, която се игра в Самоков. Попаденията за "черно-белите" реализираха Петър Витанов (30), Кристиан Илич (43) и Кенан Муслимович (67).

В този двубой пловдивчани бяха водени от помощник-треньора Александър Тунчев, а двама чужденци направиха неофициален дебют за тима - Гомиз и Луан.

Първата по-любопитна ситуация в мача дойде чак в 20-ата минута, когато Лукас Салинас стреля от границата на наказателното поле, но топката беше уловена от вратаря на "чуковете". Секунди по-късно Георги Минчев  прелетя далеч от целта.

В 28-ата минута Петър Витанов стреля силно, но встрани от очертанията на вратата. Две по-късно Локомотив поведе в резултата. Разписа се Петър Витанов, след като получи подаване от Гомиз.

Две минути преди края на редовното време на първата част "жълто-черните" направиха поредица от грешки, които доведоха до гола на Кристиан Илич. Той се разписа с шут в горния десен ъгъл.

Малко след подновяването на играта Андреас Васев можеше да намали резултата, но фланговият футболист не успя да се разпише от близка дистанция. В 59-ата минута Даниел Гогов отправи силен удар, но право в ръцете на Илко Пиргов.

В 67-ата минута бърза контра на Локомотив завърши с ново попадение в мрежата на "чуковете". В голмайстор се превърна резервата Кенан Муслимович.

Четвърт час преди края Михайлов бе много близо до попадение. Младият футболист шутира по земя, но топката премина встрани от целта. В оставащото време до края на срещата не се случи нищо интересно.
Дъщеря на легенда на Спартак Вн нажежи страстите преди варненското дерби

Тя поиска да махнат плакатите

ЦСКА благодари на феновете си

Вижте какво написаха "червените"

700 000 лв. делят Левски от разрешително за строителство на нов стадион

"Сините" трябва да гарантират, че на мястото на "Герена" ще има ново спортно съоръжение