3. Еквадорец дебютира за ЦСКА в събота

Еквадорец дебютира за ЦСКА в събота

Лявото крило Меркадо (22 г.) е единственият от 4-те зимни попълнения, който все още не е записал минути в проверките

Едно от зимните попълнения на ЦСКА Кевин Меркадо ще направи неофициален дебют за отбора тази събота. Еквадорецът ще се появи в игра в контролата с Шкендия Тетово, която ще започне в 13:00 часа. Спарингът с носителя на Купата на Македония е на "Армията".

Лявото крило Меркадо (22 г.) е единственият от 4-те зимни попълнения, който все още не е записал минути в проверките. Той не бе тренирал с топка през целия януари, но бързо навлиза във форма и треньорът Стамен Белчев иска да го види в игра преди официалните мачове. По всяка вероятност Меркадо ще влезе през второто полувреме. Еквадорецът ще спори за титулярно място по фланга с Густаво Кулма, който бе налаган в контролите заедно с Арсенио. Густаво обаче не се представи на добро ниво и това поставя под въпрос присъствието му сред стартовите 11.

Другите нови в ЦСКА вече записаха минути - Николай Бодуров взе участие в три от проверките. Кевин Кубемба записа по едно полувреме в две срещи, а фернандо Каранга игра 45 минути срещу Сьондерийске. Срещу Шкендия титуляри ще са Бодуров и Каранга.

В същото време Министерството на спорта отряза четвъртодивизионния ЦСКА 1948, който искаше да използва "Армията" за своите домакинства. От държавната институция са обяснили на аматьорския клуб, че ЦСКА си има договор за стадиона и други клубове няма как да играят на него.

ЦСКА има нов директор

ЦСКА вече има нов Съвет на директорите

Норвежец поднови тренировки с ЦСКА

ЦСКА стартира седмичния си тренировъчен процес на клубната база в Панчарево преди съботният двубой срещу Левски

Титуляр не тренира с Левски

Защитникът на Левски Кристиан Димитров днес тренира отделно от основната група

ЦСКА има нов Съвет на директорите

От днес ЦСКА има нов Съвет на директорите

Радослав Златков: Аз стоя твърдо зад Александър Томаш (ВИДЕО)

„Мечтата ми е с новия стадион да спечелим титлата“

Спартак (Вн) към феновете: Състоянието на клуба е стабилно

Ръководството на Спартак (Варна) излезе с обръщение до привържениците, с което да ги успокои, че състоянието на отбора е стабилно и футболистите продължават да се подготвят за предстоящите мачове.