3. Феновете на Левски отново против Емил Велев - този път с декларация

Феновете на Левски отново против Емил Велев - този път с декларация

Феновете на Левски изпратиха декларация до медиите във връзка с вчерашните викове против треньора Емил Велев. Привържениците продължават да отстояват своите позиции и заявиха, че една победа срещу аматьорски отбор не променя факта, че сегашният наставник на отбора не е този, който трябва да бъде.

Ето какво пишат феновете на „сините”:

"Само ЛЕВСКИ - европейски!

Сините от София победиха без особени проблеми аматьорския тим от Андора. Въпреки резултата, играта, особено през първата част, не бе на добро ниво. Виковете срещу треньора на ЛЕВСКИ - Емил Велев, които тръгнаха от всички сектори през първото полувреме, бързо бяха забравени от по-голямата част от публиката, когато дойдоха головете. Позицията на всички фенклубове обаче остана непроменена въпреки головете срещу аматьорския отбор.

Считаме, че мачът срещу аматьорите от Андора беше най-добрият момент за протест и да се напомни още веднъж, че не това е треньорът, който подобава на отбор като ЛЕВСКИ София. За много от нас остава и недоумението как, когато играта не върви, всички викат "оставка", а когато вкараме 2-3 гола на аматьорски отбор, нещата се обръщат на 180 градуса, а тези, които продължават да си отстояват позицията, стават "черните".

Дано тези, които вчера оттеглиха позицията си от първото полувреме, да са и на мачовете, когато играта няма да върви и да подкрепят отбора по същия начин, по който го правят при 4:0. А отборът със сигурност има голям потенциал, дано да го разгърне в следващите мачове и синята лавина отново да залее Европа."