3. Футболистите на ЦСКА със специална програма по време на почивката

Футболистите на ЦСКА със специална програма по време на почивката

Играчите няма да бъдат оставени напълно за коледните празници. Милен Радуканов е премислил всичко

Футболистите на ЦСКА няма да бъдат оставени напълно за коледните празници. Милен Радуканов е премислил внимателно какво е положението с играчите по принцип след Нова Година, когато се събират за първия лагер.

Както е известно, почти винаги всеки има да сваля по някой и друг килограм. Така например преди Стойчо Младенов раздаде дори устройства с памет, които да записват данните от индивидуалните занимания на играчите по време на почивката. Разбира се, някои им намериха цаката, а други от чужденците тогава като Гарсес, Неи и др. дори не си направиха труда да лъжат, че са се отдали на бохемски живот, щом са имали възможност.

Новият помощник треньор на ЦСКА Тошко Янчев заяви пък днес след последната тренировка на „червените“, че за зимата е изготвена специална програма.

"През тази почивка релаксът няма да е пълен. Изготвена е специална програма, която футболистите трябва да спазват по време на празниците", заяви Янчев.

Както е известно, след днешната тренировка играчите бяха пуснати в почивка. ЦСКА подновява тренировъчният процес на 10 януари.

Двама от Локомотив (Пловдив) висят за "Лазур"

"Смърфовете" гостуват в понеделник на Черноморец за Купата на България

Без почивка в Левски след провала

"Сините" възстановяват след 0:2 от Берое

Левски с интерес към футболист от Втора лига

"Сините" следят изкъсо офанзивен халф на Беласица Петрич

Николай Минков с травма от мача с Черно море

Десният защитник притесни треньорския щаб на Ботев (Пловдив)

Атанас Рибарски: До последно търсихме успеха

"Мисля, че по-чистите ситуации през първото полувреме бяха за нас", заяви треньорът на Крумовград

Янко Георгиев: Крумовград трябва да съжалява за ремито с Хебър

Вратарят коментира нулевото равенство

Бруно Акрапович: Изобщо не съм доволен

„Липсата на точки оказва напрежение у играчите“, смята треньорът на Хебър

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Хебър и Крумовград с бойко 0:0 (ВИДЕО)