3. Гара пак не изкара цяла тренировка на „Герена”

Гара пак не изкара цяла тренировка на „Герена”

Дарко и Йовов въртят обиколки

Козът на Левски Гара Дембеле отново не изкара цяла тренировка на „Герена”. Малиецът с френски паспорт потича за 15 минути на едно от игрищата и се прибра, предаде репортер на Novsport.com. Нападателят обаче ще бъде готов за гостуването на Монтана в събота, след като проблемът с адукторите не е особено сериозен.

Вратарят Георги Петков, на когото треньорският щаб напоследък не разчита, се появи също за четвърт час, но и той си тръгна преждевременно.

Дарко Тасевски и Христо Йовов въртяха обиколки през цялото времетраене на заниманието. Първият поднови тренировки, след като се контузи миналата сряда, докато бе ангажиран с националния отбор на Македония. При втория положението е по-сериозно. Йовов има мускулен проблем. Двамата може да се оправят за гостуването на Гент другата седмица.

Андвеле Слори, който лекува мускулна контузия, пак липсваше.

До края на есенния дял „сините” имат мачове срещу Монтана (27 ноември), Гент (1 декември), за Купата на България (4 декември) и срещу Спортинг (16 декември).

Иначе основната група, която излезе в 14:00 ч на втората си тренировка за седмицата, първо загря и после се раздели на два отбора и започна разигравания.