3. Генчев: Загубата от ЦСКА 1948 ни показа грешките (ВИДЕО)

Генчев: Загубата от ЦСКА 1948 ни показа грешките (ВИДЕО)

Наставникът на Лудогорец заяви, че ЦСКА е основният конкурент за титлата

Треньорът на Лудогорец Станислав Генчев сподели след победата с 2:0 над ЦСКА, че успехът е напълно заслужен.

"Победата е напълно заслужена. През първото полувреме имаше повече напрежение,  но през втората част вече играчите влязоха в мача. Като цяло мисля, че през повечето време бяхме отборът, който създаваше повече положения, докато ЦСКА главно разчитаха на статични положения и на центрирания, за да използват силата на Кайседо.

Всички футболисти, които влязоха през второто полувреме се включиха много добре. Точно това искаме да виждаме - всеки, който влезе, дори за 10 минути да покаже какво може и да даде всичко от себе си.  Загубата от ЦСКА 1948 дойде в точния момент, за да си видим грешките.  По-добре, че дойде тогава, а не днес, за да си извадим поуките. Дори срещу Цървена звезда играхме добре.

ЦСКА реално са ни претендент. Винаги са били основен конкурент. Днешният мач ни дава три точки и достатъчно преднина, но имаше още много мачове и не трябва да допускаме грешки.

Да се надяваме, че няма да има повече неприятни изненади и контузени футболисти. С тези играчи, с които разполагаме без проблем можем да изкараме сезона", заяви Генчев след двубоя.

Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза