3. Гонзо: Борим се за четвъртото място и бараж за Лига Европа, ако ЦСКА не участва в евротурнирите

"Второто полувреме се опитахме да играем така, че да не допуснем катастрофална загуба"

Четирите гола не са за едно полувреме, три бяха за 8 минути. До 35-ата минута опитахме да играем футбол, но с тези бързи голове мачът приключи. Много индивидуални  грешки от опитни играчи, недопустими грешки. Тези голове  пречупиха отбора. Второто полувреме се опитахме да играем така, че да не допуснем катастрофална загуба. Това заяви треньорът на Черно море Георги Иванов след загубата с 0:4 от Лудогорец.

"Не съм дал почивка на Михаил Венков и Пламен Николов, висят с картони. Същото е положението с Георги Илиев. Сашо Цветков е контузен, а Паланков наказан. Трябва да не сме токова критични към младите футболисти, но трябва много да работят за да стигнат нивото, което желая. Аз не ги деля на мъже и юноши. В такива мачове трябва да вдигат самочувствие, от тях зависи колко ще използват този шанс.

Запитан дали Мариян Огнянов ще бъде привлечен лятото, Гонзо отговори: Не искам да говоря за такива неща, имаме още 6 мача. Целта ни е да станем четвърти и да играем бараж за Лига Европа, ако ЦСКА нормално не участва в евротурнирите - има си правилници на УЕФА. Затова и запазих голяма част от хората днес. Чака ни труден мача с Левски. В тази шестица няма лесни мачове. Локомотив бие Дунав след тяхната серия. Надявам и ще направим всичко възможно да победим.

Треньорът на „моряците” бе помолен и за коментар на вечното дерби между Левски и ЦСКА. „Не искам да коментирам дербито, индивидуални грешки решиха мача. След този резултат цялата тактика се променя и е много трудно да променяш в движение.”