3. Градушка прекрати Ботев (Враца) – Монтана при равенство 1:1

Градушка прекрати Ботев (Враца) – Монтана при равенство 1:1

Контролната среща между тимовете на Ботев (Враца) и Монтана така и не можа да завърши, след като двубоят бе прекратен в 69-ата минута заради силна градушка

Контролната среща между тимовете на Ботев (Враца) и Монтана така и не можа да завърши, след като двубоят бе прекратен в 69-ата минута заради силна градушка. Мачът се игра на стадион „Христо Ботев” във Враца, а преди да бъде прекратен резултатът бе равен – 1:1.

Двубоят започна с опасен изстрел на Нене от фаул, който обаче прелетя над напречната греда.

Така се стигна 20-ата минута, когато Ненем изведе Данчев зад гърба на отбраната на Монтана, а нападателят с хладнокръвен шут изведе Ботев напред в резултата – 1:0.

Радостта на домакините от това попадение обаче изтрая едва 2 минути, след като Йордан Тодоров възстанови статуквото след перфектен изстрел от фаул.

До края на полувремето двата не се случи нищо по-интересно, освен директен червен картон за стража на домакините Станев, който игра с ръце извън пределите на наказателното поле. Тъй като това бе контрола обаче, на терена се появи резервният вратар Цветковски, без полеви играч да напуска полето.

През втората част Едуардо и Ненем отправиха по един опасен изстрел, който обаче не доведе до нищо.

Така дойде 69-ата минута, когато силна буря, придружена с градушка, връхлетя Враца и главният рефер Къчовски трябваше да прекрати мача.

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо