3. Христо Янев пое вината и скочи на играчите след загубата от Пирин

Христо Янев пое вината и скочи на играчите след загубата от Пирин

„Това не е поведение на отбор, който иска да се спаси“, заяви треньорът на Ботев (Враца)

Старши треньорът на Ботев (Враца) Христо Янев бе много разочарован от представянето на тима в домакинството на Пирин Благоевград.

Врачани отстъпиха с 1:2, въпреки че повече от полувреме играха с човек повече. Поражението пък ги остави на предпоследното 15-о място в efbet Лига с 13 точки от 22 мача, на шест зад Пирин, който е 14-и.

"Днес бяхме много слаби. Срещу ЦСКА миналата седмица през второто полувреме също изглеждахме така. Вината за това е моя", заяви Янев.

"Подходихме към днешния мач без никаква агресия и без капка увереност. През първото полувреме просто се разхождахме по терена. През второто полувреме искахме да променим нещо, но не се получи. За характер не мога да говоря, но мога да кажа, че нямаше никаква страст и емоция. Това не е поведението на отбор, който иска да се спаси. Това е поведение на отбор, който не е заинтересован от случващото се в клуба. Има тънка линия, която трябва да прескочим. Понякога са нужни големи услия, понякога нещо малко. Не е тайна за никой, че при нас нещата не вървят в последно време и нямаме резултатите, които искаме. Поведението ни днес беше срамно и ако искаме да се спасим, никога повече не трябва да се представяме по този начин", завърши Янев.

Феновете на Локо Пловдив искат Крушарски и ръководството вън

Левски получи 1000 билета за гостуването на Славия

Цената на пропуските е 20 лева

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо