3. ИЗВЪНРЕДНО: Още тревожни новини за Левски преди Берое

ИЗВЪНРЕДНО: Още тревожни новини за Левски преди Берое

Последният нов няма да е готов, Славчев полудя в Пловдив - удря си главата в рекламни пана

Треньорският щаб на Левски почти сигурно няма да може да използва последното попълнение на тима Гьоко Зайков и в домакинството на Берое.

Причината е, че северномакедонският централен защитник все още няма работна виза.

Той най-вероятно ще бъде на линия за двубоите на столичани след предстоящата пауза в първенството заради световните квалификации на националния отбор.

В първия двубой след нея сините са гости на Локо Пловдив.

26-годишният Зайков подписа с Левски до края на кампанията.

Той пристигна на "Герена" като свободен агент. Преди това бе част от белгийския елитен Шарльороа.

В този тим бе съотборник с Иван Горанов, който се върна под наем при сините.

През миналата кампания Зайков няма официален мач за Шарльороа, посочва „Тема спорт“ и допълва, че универсалният футболист на Левски Симеон Славчев е изпаднал в амок след поражението с 1:3 от Ботев Пловдив.

Той и съотборниците му бяха привикани от синята агитка след последния съдийски сигнал, феновете искаха да получат обяснение за поредната порция слаба игра и четвъртата загуба в пет шампионатни двубоя.

Още докато вървеше към ултрасите, Славчев размахваше юмруци и викаше някакви неща.

След това той започна да крещи: "Аз за тази публика и фланелка играя, бе!", ръкомахайки с юмрук. След това ненадейно се наведе и започна с все сила да блъска главата си в рекламните пана.

Всичко това ясно се вижда на видеоклип, който бе разпространен в социалните мрежи. Той е заснет от привърженик на Левски, присъствал в сектора за гости в Коматево. В мача срещу Ботев Пловдив Славчев, който е вътрешен халф, бе използван като централен защитник.

Той игра в тандем с кипъреца Христос Шелис. И двамата обаче не се представиха на ниво. Славчев си отбеляза автогол, с който резултатът стана 2:0 за домакините. Реферът Ивайло Стоянов пък подмина дузпа в полза на Ботев, направена от Шелис, допълва изданието.

700 000 лв. делят Левски от разрешително за строителство на нов стадион

"Сините" трябва да гарантират, че на мястото на "Герена" ще има ново спортно съоръжение