3. Кариана разби дубъла на Лудогорец

Кариана разби дубъла на Лудогорец

Тимът от Ерден с класическа победа

В последната среща от 12-ия кръг на Втора лига Кариана (Ерден) разгроми с 3:0 на собствен терен Лудогорец II. Ивелин Илиев откри резултата в 17-ата мин., след като довкара във вратата, отбилата се от напречната греда топка след прехвърлящия удар на Цветомир Тодоров.

Четири минути по-късно отново Илиев се разписа за 2:0 с диагонален шут. В самия край на полувремето Ивелин Илиев, който през лятото бе привлечен от Розова долина (Казанлък), можеше да оформи и хеттрик, но Лъчезар Ковачев изби от голлинията неговия удар с глава. Преди това Тодоров отново нямаше шанс да се разпише, изпращайки топката за втори път в напречната греда. 3:0 направи Николай Николов в 51-ата мин., засичайки с глава центриране от корнер.

В 72-ата мин. и Денислав Александров от гостите нацели напречната греда. Девет минути по-късно вратарят на Лудогорец II Даниел Наумов си поведе лошо топката и фаулира пред пеналта Николай Николов, заради което получи директен червен картон. И тъй като Ради Здравков вече бе направил три смени под рамката застана Aдриян Димитров.

Кариана: Стамен Бояджиев, Ангел Цолов, Деян Иванов, Стоян Предев, Георги Илиев, Николай Николов, Ивелин Илиев, Владимир Мичев-кап. (57-Кристиян Димитров), Николай Дичев (80-Леонел Матадос), Цветомир Тодоров, Янислав Иванов (86-Християн Илиев). Треньор: Веселин Великов.

Лудогорец II: Даниел Наумов, Илкер Будинов, Преслав Петров, Лъчезар Ковачев (70-Василен Марков), Димитър Илиев, Олег Димитров-кап., Ивайло Климентов, Ерол Дост (66-Кристиян Кънчев), Денислав Александров, Адриан Димитров, Сердар Юсуф (46-Иван Йорданов). Треньор: Радослав Здравков.

Илиан Илиев събира националите в неделя

От БФС обявиха пълната програма на България за мачовете с Люксембург и Северна Ирландия

Желю Станков:  За 15 години Стоилов направи от футбола - бизнес

Известният журналист с отговор към Тодор Батков и атаката му към треньора

Славист замени Илия Груев в националния отбор по футбол

Националният селекционер на България Илиан Илиев повика футболиста на “Славия” Иван Минчев за предстоящите мачове с Люксембург (12 октомври) и Северна Ирландия (15 октомври) от турнира Лига на нациите

Амос Юга си тръгна от ЦСКА, лекува се във Франция

Футболистът получи разрешение от ръководството на ЦСКА да напусне България

Ботев (Пд) променя стратегията си за млади таланти

Ръководството на Ботев (Пд) е взело решение да промени политиката си относно младите играчи

ЛОШО! Груев пропуска мачовете на България с Люксембург и Северна Ирландия

Халфът на Лийдс и България Илия Груев ще бъде аут за месец

Трима нови в Левски

Треньорът на Левски Станислав Генчев иска да подсили тима си с вратар, опорен полузащитник и атакуващ халф