3. Карлето за Лудогорец: Те са опасни, защото могат да атакуват на скорост

Карлето за Лудогорец: Те са опасни, защото могат да атакуват на скорост

Реал Мадрид започна подготовка, Анчелоти определи групата за мача (видео + снимки от тренировката)

Реал (Мадрид) започна подготовка за последния си мач от груповата фаза на Шампионска лига за този сезон.

Европейския клубен първенец се подготвя за нов рекорд, след като вече постави няколко под ръководството на Карло Анчелоти.

След като миналата кампания „Белия балет” вдигна заветната десета титла от най-престижния турнир, през ноември хората на италианския специалист счупиха клубния рекорд за максимална победна серия, като постигнаха 15 поредни успеха.

Към момента поредицата включва 18 триумфа, след класиката над Селта в събота. И трите гола тогава вкара Кристиано Роналдо, който пък счупи постижението на „Ла Лига” с 23-ия си хеттрик.

Сега Реал приема Лудогорец и при нова победа ще подобри постижението за най-много поредни победи, поставено от Барселона на Франк Рийкард през сезон 2005/06.

Затова, макар и тимът вече да си е осигурил първата позиция в групата, Анчелоти не възнамерява да дава почивка на много от титулярите.

Самият той посочи, че по-скоро ще направи някои ротации и така например взетият под наем от Манчестър Юнайтед нападател Хавиер Ернандес ще получи игрови минути.

Карлето обаче не пропусна да похвали Лудогорец, след не лекия си успех в София, дошъл след две дузпи и обрат - 2:1.

„Няма да давам почивка на Роналдо, защото той се чувства отлично. Още не съм наясно със състава, ще преценим след последната тренировка във вторник сутрин."

"Сигурен съм, че Лудогорец ще направи добър мач, защото те искат точки в Европа. В първия двубой съперникът ни показа, че е опасен и може да играе на скорост в атака. Затова се готвим за бърз и динамичен мач”, коментира Анчелоти, който определи група от 19 играчи за срещата във вторник вечер.