3. Керкез: Не играхме добре

Керкез: Не играхме добре

„ЦСКА 1948 заслужаваше да спечели“, призна треньорът на Ботев Пд

„Съперникът ни беше по-добър и заслужаваше да спечели.“

Това признание направи треньорът на Ботев (Пловдив) след загубата от ЦСКА 1948 с 0:1. Душан Керкез изрази недоволство от представянето на „канарчетата“ в Бистрица, макар те да загубиха с гол от статично положение 4 минути преди края на редовното време.

„Ние не играхме добре. Трябва да поздравя моя колега и неговия отбор, заслужаваха да спечелят. Знаем, че имат добри изпълнители на статичните положения. Бяхме се подготвили за това, но явно не достатъчно добре. Винаги има отговорност към тези положения от треньорите и футболистите. Проблемът е, че не показахме характер. Трябваше да покажем уважение към хората, които днес ни подкрепиха. Не искаме това“, посочи той.

„Когато играеш срещу добри отбори, трябва от началото до края да ги предизвикваш, да покажеш качество. Днес нямаше битка и характер от наша страна. В крайна сметка имаме късмет, че загубихме само с 0:1. Винаги може да намерим извинения, но играчите, които днес играха трябваше да са готови. Винаги има възможност да стартираш от първата минута. Отговорността е моя. Трябва да научим много от този мач, този полусезон ще е труден. До януари ще е голямо предизвикателство. Трябва да показваме по-добра игра на терена, в този мач не показахме нищо от това което имаме. Трябва да наведем глави и да работим. Трябва да се работи много, а не да се говори и да се търсят извинения“, допълни той.

Великов: Вкараха ни с 1 положение след почивката

„Нормално, с човек по-малко няма как да се случат нещата“

Митов: Доволен съм от трите точки, не и от играта

„Можеше да вкараме още голове“, заяви треньорът на Септември

Равносметка: ЦСКА с рекордна селекция

Лиъм Купър стана №1 по заплата за всички времена

Септември с нова победа, прати Хебър на дъното (ВИДЕО)

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша с ЦСКА