3. Ком би Чавдар с 2:1 при дебюта на Антунович

Ком би Чавдар с 2:1 при дебюта на Антунович

Отборът на Ком - Миньор (Берковица) победи с 2:1 тима на Чавдар (Бяла Слатина) с 2:1 в контрола, играна на стадион Мрамор в Берковица пред около 200 зрители0. Тежкият терен не позволи на двата отбора да демонстрират потенциала си, предаде кореспондентът на Novsport.com в Берковица.

Отборът на Ком - Миньор (Берковица) победи с 2:1 тима на Чавдар (Бяла Слатина) с 2:1 в контрола, играна на стадион Мрамор в Берковица пред около 200 зрители0. Тежкият терен не позволи на двата отбора да демонстрират потенциала си, предаде кореспондентът на Novsport.com в Берковица.

Домакините откриха в 25-ата минута с гол на новото попълнение Симеон Атанасов. Халфът бе най-съобразителен след центриране от фаул и отблизо прати топката във вратата. 5 минути преди почивката Пламен Петров – Бързака стреля в гредата, топката попадна в централния защитник Траян Траянов, който отблизо изравни резултата.

През втората част домакините достигнаха до победното попадение, което падна в 61-та минута. То бе на резервата Влади Здравков, който проби отдясно и с точен шут матира третия вратар на Чавдар Георги Стоянов. Малко след това Благовест Тодоров можеше да направи 3:1, но пропусна от изгодна позиция. В последните минути пък шансът отново не бе с Пламен Петров, който за втори път в мача уцели гредата зад вратаря на Ком.

Двубоят бе дебют за бившия нападател на Локо (Сф) Саша Антунович. Сърбинът демонстрира добра кондиция в последните 20 минути на срещата, когато се появи като резерва. От клуба обявиха, че са постигнали договорка с Цоко да играе през пролетта за тях.

Удариха нова тесла на феновете на Черно море преди битката за Варна

Невиждана охрана за битката за Варна

Полицията ще е на щрек за евентуални сблъсъци между двете агитки

Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза