3. Крумовград пак "избухна", надви ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

Крумовград пак "избухна", надви ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

Синът на треньора донесе победата

Крумовград "взе скалпа" на още един от водещите отбори в efbet Лига този сезон, след като победи ЦСКА 1948 с 1:0 като домакин. В първия кръг новакът победи Лудогорец, а днес взе втората си победа от началото на кампанията.

Четвърт час след началото Георги Русев беше изведен зад защитата на домакините. Той нахлу в наказателното поле и стреля покрай целта.

Първият удар посока вратата на Даниел Наумов отправи Божидар Кацаров. Той пробва късмета си от далечна дистанция, като прати топката над вратата.

В средата на първото полувреме Крумовград организира добра контраатака, която Патрик Луан завърши с техничен удар от границата на наказателното поле. Отново в аут.

Първата добра възможност след почивката се откри пред Крумовград. Кацаров засече с глава центриране от ъглов удар, но не успя да насочи топката в очертанията на вратата на Наумов.

В 53-тата минута късметът покри ЦСКА 1948. Юсеин центрира от корнер на близката греда. Там беше Матей Шимич, който страхотно отклони с глава. Топката се отби от десния страничен стълб, след което беше изчистена.

Пет минути по-късно „червените“ отвърнаха с опасна атака. Прострелно центриране отдясно стигна до Георги Русев. Той стреля с едно докосване, но неточно. Янко Георгиев замръзна, така че нямаше да има шанс да се намеси.

В 65-ата минута Георги Русев направи нов огромен пропуск. Националът открадна топката, изтича сериозна дистанция и навлезе в наказателното поле. Сам обаче се затвори и не успя да преодолее Янко Георгиев. Веднага след пропуска Русев беше заменен. В игра се появи Никола Илиев, който направи официалния си дебют за ЦСКА 1948.

Осем минути по-късно новакът в елита излезе напред в резултата. Симеон Петров направи група грешка и подари топката на Даниел Миланович. Той си поведе топката и с прекрасен удар от средна дистанция матира Даниел Наумов за 1:0.

Крумовград - ЦСКА 1948 1:0
1:0 Миланович 73

Стартови състави:

Крумоваград: 1. Янко Георгиев, 91. Вячеслав Велев, 3. Калоян Пехливанов, 5. Матей Шимич, 11. Александър Георгиев, 44. Божидар Кацаров – К, 10. Серкан Юсеин, 14. Даниел Миланович, 13. Диего Рапосо, 23. Димитър Тонев, 17. Патрик Луан

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, 11. Бирсент Карагарен, 10. Георги Русев, 21. Емил Ценов, 24. Ерденис Гурища, 18. Ивайло Чочев, 4. Мики Орачев, 8. Педриньо, 87. Симеон Петров, 5. Елитон – К, 7. Талис

Феновете на Локо Пловдив искат Крушарски и ръководството вън

Левски получи 1000 билета за гостуването на Славия

Цената на пропуските е 20 лева

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо