3. Легия не пуска Карлитос в ЦСКА

Легия не пуска Карлитос в ЦСКА

Той е важна част от нашия отбор, обяви спортният директор на поляците

Легия (Варшава) не пуска нападателя си Карлитос в ЦСКА. Това стана ясно от изявление на спортния директор на полския тим Радослав Кучарски.

“Бяха получени оферти за Ярослав Низгоди, Себастиан Шимански и Карлитос. Наскоро дойде добро предложение за Карлитос и от Ню Йорк, но той е важна част от нашия отбор и през този прозорец не се интересуваме от негова продажба. Вярвам, че той ще ни помогне да спечелим четвърта поредна титла на Полша”, каза Кучарски.

Както е известно, ЦСКА проявава сериозен интерес към Карлитос. Преди няколко дни в битката за подписа на 28-годишния нападател се включи и Ню Йорк Сити. Кучарски обаче охлади мераците и на двата клуба, които ще имат възможност да преговарят за негов трансфер евентуално през лятото.

Карлитос стана голмайстор на Екстракласата през сезон 2017/2018, когато отбеляза 24 гола за Висла (Краков). През следващия сезон той премина срещу 800 000 евро в Легия, където за 29 мача се разписа 8 пъти, но към този момент е със статут на резерва в тима от Варшава.

НА ЖИВО: Крумовград - ЦСКА 1948, състави

Крумовград приема ЦСКА 1948 в среща от 11-ия кръг на футболното ни първенство

Александра Жекова ще е спортен психолог на юношеските национални гарнитури от U15 до U19

Световната и европейска шампионка по сноуборд, коуч и ментор на млади спортисти Александра Жекова се присъединява към екипа от експерти на БФС

Десподов: Губим трета поредна среща и е ясно, че трябва да реагираме

Българското крило Кирил Десподов направи добър мач за ПАОК, но тимът снощи претърпя поражение с 0:1 на свой терен от ФКСБ

Актьорът, изиграл Гунди, ще бъде специален гост на Ботев Пловдив - Левски

Актьорът Павел Иванов, който играе Георги Аспарухов, във филма "Гунди - Легенда за любовта" ще бъде специален гост на мача между Ботев Пловдив и Левски

Ветераните на Левски победиха Хасково на турнир в памет на Александър Костов

Ветераните на Левски победиха с 3:2 Хасково в демонстративен мач от турнира в памет на легендарното крило Александър Костов

Томаш: Ако си мислим, че сме голямата работа, ще имаме проблем

Старши треньорът на ЦСКА Александър Томаш даде пресконференция преди домакинството на Септември

Илиан Илиев: Треньорът има доста изисквания

Халфът на ЦСКА – Илиан Илиев-младши, сподели очакванията си преди домакинството на Септември София в събота