3. Лех Познан смачка Локо (Пловдив) в контрола (видео)

Лех Познан смачка Локо (Пловдив) в контрола (видео)

Родният Локомотив (Пловдив) започна по ужасяващ начин подготовката си в испанския курорт Марбея, след като днес загуби катастрофално от полския Лех Познан с 4:0.

Двубоят започна много лошо за българите, като още в 6-та минута те вече изоставаха в резултата след точно изпълнена дузпа на Босацки, отсъдена за нарушение на Илиян Марчев – 1:0.

По-добрата игра на Лех продължи и след това попадение и в 12-ата минута поляците вече водеха с 2:0, след като точен бе Рудневс, а 11 по-късно, отново той, направиха преднината на Познан класическа.

През втората част „смърфовете” бяха далеч по-равностойни на своя опонент, като дори имаха няколко възможности за гол, които обаче бяха пропилени от Тодоров и Дюран. Крайното 4:0 пък бе оформено в 86-ата минута, когато защитникът Жереми Родригес си отбеляза злощастен автогол.

ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) - ЛЕХ (ПОЗНАН) 0:4

0:1 Босацки (6-д)
0:2 Рудневс (12)
0:3 Рудневс (23)
0:4 Родригес (86-авт.)

ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ): Тодоров, Марчев, Ю. Бенжелюн, Дойкич, Кавдански, Сандански, Златински, Коцев, Бариентос, Дани Кики, Раймонди (Лучини, Родригес, Георгиев, С. Бенжелюн, Огунсото, Ерош, Витанов, Дюран, Тодоров)

ЛЕХ (ПОЗНАН): Каспржик, Войтковяк, Босацки, Арболеда, Ганцарчик, Иняч, Кривец, Микулайчак, Стилич, Келп, Рудневс (Кикот, Волункевич, Джурджевич, Енрикес, Бандровски, Камински, Шлосерски, Можден, Убипарип, Вилк)