3. Левски не успя да победи и Спартак (Търнава) - 1:1

Левски не успя да победи и Спартак (Търнава) - 1:1

Левски и Спартак (Търнава) завършиха 1:1 в контролна среща, която се игра в Анталия, съобщи „Дарик радио”. Двубоят бе ръководен от Марад Баш, а за Левски точен бе Георги Иванов – Гонзо.

Мачът започна отлично за лидера в първенството на България и след 9 минути игра „сините” водеха с 1:0. Лъчо Балтанов изведе отлично Христо Йовов, „Бижутера” центрира към Георги Иванов и Гонзо с глава не остави шанс на Крал. До 30-ата минута Левски изпусна още няколко добри възможности за гол чрез Йовов и Гонзо. В 32-ата минута Кожак се възползва от грешка в защитата на българите и изравни за 1:1. До края на първата част резултатът остана непроменен.

През втората част Емил Велев пусна в игра повечето резервни футболисти, сред които Йордан Милиев, Веско Минев и спряганият за трансфер в Русия Зе Соареш. „Сините” нямаха добри възможности за гол, а в 86-ата минута Спартак можеше да стигне до победата, но от непосредствена близост Дуриш пропусна. За тима от Търнава игра бившият капитан на Литекс Небойша Йеленкович.

Ето и съставът на Левски:

Стартов състав:
12. Митрев    30. Балтанов   5. Рабех    23. Бистрон     25. Вагнер     45. Гаджев    18. М. Иванов    11. Христов    10. Йовов    9. Г. Иванов - к    20. Жоазиньо
През втората част се появиха:
31. Цв, Димитров    2. Генев    6. Тиберканин    14. Минев    19. Цачев    17. Недялков    55. Милиев    21. Зе Соарес    15. Бензукан

Удариха нова тесла на феновете на Черно море преди битката за Варна

Невиждана охрана за битката за Варна

Полицията ще е на щрек за евентуални сблъсъци между двете агитки

Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза