3. Локо (Пд) с лесна победа над Етър (ВИДЕО+СНИМКИ)

Локо (Пд) с лесна победа над Етър (ВИДЕО+СНИМКИ)

„Смърфовете” доминираха през целия мач

Локомотив (Пловдив) победи у дома Етър минимално с 1:0 в мач от 29-ия кръг на Първа лига и отново се доближи на две точки от лидера в група „Б” на втората осмица Септември (София).

„Смърфовете” доминираха през целия мач и имаха повече положения за гол, но само веднъж успяха да огорчат вратаря на гостите Денис Гргич. В 22-ата минута неговият колега Илко Пиргов спаси след изпълнение на пряк свободен удар от Аласана Мане. Две минути след това Гргич отрази удар с глава на Аралица и изби топката в корнер.

В 33-ата минута Марчев и Аралица шутираха опасно към вратата на гостите, но Гргич пак се намеси с вещина. До края на първата част Марчев от домакините и Сърмов от гостите не намериха целта.

След почивката в 53-ата минута Аралица бе изведен зад защитата на гостите, напредна и асистира на Димо Бакалов, който вкара топката в опразнената врата за 1:0. Последваха неточни удари на Банович от домакините и Мане от Етър, а в 78-ата минута Георги Пашов от гостите се озова на голова позиция и шутира над вратата.

В добавеното време на мача Филип Михалевич направи сериозен пропуск, след като реши да прехвърля вратаря Гъргич и сгреши.

Дъщеря на легенда на Спартак Вн нажежи страстите преди варненското дерби

Тя поиска да махнат плакатите

ЦСКА благодари на феновете си

Вижте какво написаха "червените"

700 000 лв. делят Левски от разрешително за строителство на нов стадион

"Сините" трябва да гарантират, че на мястото на "Герена" ще има ново спортно съоръжение